Doruk Noktasına Ulaşmanın Yolları

travestim

DORUK NOKTASINA ULAŞMANIN YOLLARI

Sevdiğiniz erkeği mutlu etmek için erojen bölgede dolaşırken dikkatli olunmalı: travesti-logo4

• Dairesel hareketler yapınız.

• Mutlaka çok yavaş olun, çok hassas bir bölge, kendinizi kaptırıp biraz sertleşirseniz can yakabilir. Bu da konsantrasyonu dağıtır.

• Hemen sekse başlar başlamaz erojen bölgede gezinmeyin! İlk zamanlar partneriniz boşalmaya çok yaklaştığı anlarda başlayın. Giderek öne çekin zamanı.

• Kesinlikle sert bir tenle yapmayınız, onu zımparalıyormuş gibi olmasın. Kayganlaştırıcı veya o işlevi görebilecek kremler sürünüz. Ve asla elleriniz de buz gibi olmasın.

İlerleyen aşamalarda şayet partneriniz de alışmış ve size bu kadar özel bir deneyimi “birlikte” yaşayacak kadar güvenmiş olursa, ufak ufak penetrasyon turlarına da başlayabilirsiniz. Parmak uyarımı güzel ve doyurucu bir yöntemdir.

Önce kadının mutluluğu önemlidir…

• Eğer kadın olarak partnerinizle birlikteyken gerçek (vajinal) bir orgazm yaşamıyorsanız bu işe kesinlikle girişmeyin. Enerjisel anlamda tam bir “dişi” sıfatı kazanmayan (orgazmı tanımayan) kadınlarda, eril enerji ön plandadır.doruknoktasi-travesti3

• Siz farkında olmasanız da, çok içerden sizi domine eden, yıkıcı ve hırpalayıcı bir kaynakla beslenir var oluşunuz. Görünürde ne kadar yumuşak huylu, sevecen olursanız olun, orgazm olamıyorsanız o eril enerji etkisinden çıkamazsınız. Aynı şekilde eşiniz de sizin bu “domine” iç enerjinizden dolayı yalan yanlış bir şekilde “dişil” sürece girer. Çok tehlikeli bir ayrımdır bu.

• Eşinizi mutlu etmek istiyorsanız bile, önce kendi mutluluğunuzu sağlamalısınız. Aksi halde zaten aslında çok lezzetli bir yemeğin içine zehir karıştırmış gibi oluyorsunuz. Hiçbir işe yaramaz. Yarar sağlamadığı gibi bir de üstüne yıkıcı etki de yaratabilir.

Reklamlar

~ tarafından travestim Nisan 30, 2009.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: